Rotoped KALPE MK dětský

Rotoped pro děti KALPE MK vychází konstrukcí z rotopedu KALPE MK po dospělé. Je určen pro cvičení dětí přibližně ve věku od 4 let téměř do dospělosti.

Vhodný pro první kroky dětí ve sportu – výuku a rozvoj koordinace pohybů či pro pravidelné cvičení ke zlepšení kondice či zdravotního stavu po operaci či úrazu.

Náš dětský rotoped používají k rehabilitaci dětí například ve vyhlášených rehabilitačních zařízeních jako je rehabilitační ústav Luže - Košumberk a sanatorium Klimkovice. Dále také ve školkách, školách včetně speciálních škol a denních stacionářů. 

Více informací
11 132 Kč bez DPH
13 470 Kč vč. 21% DPH

Infolinka
Potřebujete s něčím poradit?
Nevíte si rady s výběrem? Pomůžeme vám.
+420 704 049 777
(po-pá 8:00 - 16:00)

Co vše je na dětském KALPE MK jiné:

 • rám rotopedu je zkrácený a přizpůsobený menší výšce
 • sedlová trubka s dětským sedlem i řídítka včetně nastavení zátěže jsou níž 
 • upraven je rovněž hnací mechanismus a odlehčený je také setrvačník
 • kliky mají menší poloměr otáčení 
 • pedály jsou blíže u sebe tak, aby více vyhovovaly menším postavám

 

Rotped MK dětský
Rotoped MK dětský

V čem je dětský KALPE MK rotoped shodný s rotoped pro dospělé KALPE MK:

 • Magnetická brzda

Rotoped s magnetickou brzdou, která zajišťuje tiché brzdění a velmi dlouhou životnost s bezúdržbovým provozem.

 • Ovládání zátěže

Zátěž na rotopedu se ovládá ručně, nastavíte si jakou zátěž chcete, a pokud potřebujete snížit nebo ubrat, opět sáhnete na tlačítka a zvolíte, co vám vyhovuje. Rotoped nabízí celkem 10 úrovní zátěže.

 • Setrvačník

Jedná se o velice důležitý parametr, který umožňuje plynulost chodu a také možnost změn zátěže pro šlapání.

 • Sedlo

Sedlo je širšího typu, pěnové, měkké, které se vám přizpůsobí. Abyste na něm mohli pohodlně sedět a plně se soustředit na jízdu na rotopedu

Víc informací o cvičení na rotopedu

Technický popis

 • Stabilní konstrukce
 • Tichý a bezúdržbový provoz
 • Možnost výměny cyklistického sedla a pedálů
 • Naklápěcí řídítka zajišťující vhodnou polohu těla
 • Možnost vybavení různými druhy komputerů
 • Profesionální záruční a pozáruční servis

Parametry

Hmotnost
22 kg
Nosnost
max 120 kg
Ovládání zátěže
magneticky; 10 stupňů
Rozměry
106 x 47 x 70 cm (V x Š x D)
Tradice a kvalita od roku 1990

Jsme předním českým výrobcem již přes 30 let

Český rodinný výrobce

Vše co děláme, děláme poctivě v rámci rodinné firmy

Individuální přístup k zákazníkovi

Svých zákazníků si vážíme a vždy vycházíme individuálně vstříc

Široká nabídka přístrojů

V naší nabídce najdete tu nejširší škálu produktů

Pomohli jsme s léčbou stovkám zákazníků

Náhodou jsem objevil web této firmy a vyplnil jsem kontaktní formulář - hned další den jsem byl kontaktován o možnostech financování atd. a byla mi doporučena návštěva firmy, tak abych si vyzkoušel a vybral vhodný přístroj a příslušenství. Potěšil mě profesionální a vstřícný přístup. Důvěru přidává i punc rodinné firmy.

Naprosto skvélá komunikace, odborné poradenství, oosobní přístup Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc s platebními podmínkami, to už se dnes nevidí. Pan F. při předávání přístroje byl velmi milý a těší mě, že OZP se snaží porozumět a poradit. S přístrojem jsme, po týdnu užívání velice spokojení. Velice doporučujeme a děkujeme za vše L.S

Odporúčam túto firmu. Sú veľmi ústretoví, milí odborníci. Rýchlo konajú, nemajú problém s dodávkou na slovensko, majú velmi výhodné ceny, kvalitné stroje. Velmi odporúčam.

S tou firmou jsme opakovaně maximálně spokojeni. Individuální přístup, dovoz až domů s kompletním školením. Jen tak dál, víc takových firem.

Cvičení na motodlaze v domácím prostředí mi hodně pomohlo po operaci TEP kolene. Navíc mě velmi potěšila rychlost, vstřícnost a profesionalita zástupců firmy, se kterými jsem jednala ať už telefonicky, mailem či osobně. Firmu mohu bez obav vřele doporučit, protože poskytují služby na úrovni, pro kterou nestačí ani 5 hvězdiček.

Děkuji mnohokrát za poskytnutí chodítka. Se službou jsme byli velice spokojení a kdyby bylo potřeba i v budoucnu se na Vás rádi obrátíme.

Jelikož původně zapůjčený typ mi příliš nevyhovoval, společnost mi jej ochotně vyměnila za vhodnější, Rotren Solo, kdy si při cvičení mohu dopomáhat rukama. Přitom mohu sledovat srdeční tep, ušlapané kilometry, celkový čas cvičení, rychlost a počet otáček. Rehabilitace s Rotren Solo mi opravdu pomáhá a tak jsem si zapůjčený stroj zakoupil natrvalo.

Všechno proběhlo rychle a v pořádku, velice oceňuji i donášku rotopedu do 4. patra bez výtahu...

Rychle a vstricne jednani. V den zavolani bylo vse dohodnuto, predani i vraceni pujceneho rotopedu probehlo bez problemu.