Mouse II

Elektrický minirotoped pro procvičování svalů horních a dolních končetin za pomoci elektromotoru. Tento minirotoped může být používán jak manuálně, tak s využitím elektromotoru a to nejen ve směru vpřed, ale také vzad.

Vážení zákazníci, velmi nás to mrzí ale produkt je aktuálně dlouhodobě nedostupný. Bohužel výrobce není aktuálně schopný nám uvést termín opětovného naskladnění. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Více informací
4 897 Kč bez DPH
5 925 Kč vč. 21% DPH

Infolinka
Potřebujete s něčím poradit?
Nevíte si rady s výběrem? Pomůžeme vám.
+420 704 049 777
(po-pá 8:00 - 16:00)

Mouse je rehabilitační přístroj vybaven ergonomickými pedály, které jsou vhodné také pro procvičování horních končetin. Šlapátko je vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí končetin.

Výhody rehabilitace na přístroji Mouse

 • cvičení pro nohy a ruce
 • hladké a progresivní cvičení bez nebezpečí poranění
 • aktivuje krevní oběh
 • zlepšuje svalový tonus
 • zvyšuje pružnost
 • automatický motor umožňuje jeho využití osobami s omezenou pohyblivostí

Technický popis

 • nastavitelná rychlost s 12 úrovněmi
 • dálkové ovládání
 • pasivní a aktivní režim
 • informační displej (ovládání rychlosti, času, vzdálenosti a spálených kalorií)
 • ergonomické pedály vhodné pro použití při cvičení rukama
 • zpětný systém (možnost šlapání v opačném směru - vzad)

Parametry

Hmotnost
6,6 kg
Rozměry
29 x 42 x 23 cm (D x Š x V)
Tradice a kvalita od roku 1990

Jsme předním českým výrobcem již přes 30 let

Český rodinný výrobce

Vše co děláme, děláme poctivě v rámci rodinné firmy

Individuální přístup k zákazníkovi

Svých zákazníků si vážíme a vždy vycházíme individuálně vstříc

Široká nabídka přístrojů

V naší nabídce najdete tu nejširší škálu produktů

Pomohli jsme s léčbou stovkám zákazníků

Náhodou jsem objevil web této firmy a vyplnil jsem kontaktní formulář - hned další den jsem byl kontaktován o možnostech financování atd. a byla mi doporučena návštěva firmy, tak abych si vyzkoušel a vybral vhodný přístroj a příslušenství. Potěšil mě profesionální a vstřícný přístup. Důvěru přidává i punc rodinné firmy.

Naprosto skvélá komunikace, odborné poradenství, oosobní přístup Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc s platebními podmínkami, to už se dnes nevidí. Pan F. při předávání přístroje byl velmi milý a těší mě, že OZP se snaží porozumět a poradit. S přístrojem jsme, po týdnu užívání velice spokojení. Velice doporučujeme a děkujeme za vše L.S

Odporúčam túto firmu. Sú veľmi ústretoví, milí odborníci. Rýchlo konajú, nemajú problém s dodávkou na slovensko, majú velmi výhodné ceny, kvalitné stroje. Velmi odporúčam.

S tou firmou jsme opakovaně maximálně spokojeni. Individuální přístup, dovoz až domů s kompletním školením. Jen tak dál, víc takových firem.

Cvičení na motodlaze v domácím prostředí mi hodně pomohlo po operaci TEP kolene. Navíc mě velmi potěšila rychlost, vstřícnost a profesionalita zástupců firmy, se kterými jsem jednala ať už telefonicky, mailem či osobně. Firmu mohu bez obav vřele doporučit, protože poskytují služby na úrovni, pro kterou nestačí ani 5 hvězdiček.

Děkuji mnohokrát za poskytnutí chodítka. Se službou jsme byli velice spokojení a kdyby bylo potřeba i v budoucnu se na Vás rádi obrátíme.

Jelikož původně zapůjčený typ mi příliš nevyhovoval, společnost mi jej ochotně vyměnila za vhodnější, Rotren Solo, kdy si při cvičení mohu dopomáhat rukama. Přitom mohu sledovat srdeční tep, ušlapané kilometry, celkový čas cvičení, rychlost a počet otáček. Rehabilitace s Rotren Solo mi opravdu pomáhá a tak jsem si zapůjčený stroj zakoupil natrvalo.

Všechno proběhlo rychle a v pořádku, velice oceňuji i donášku rotopedu do 4. patra bez výtahu...

Rychle a vstricne jednani. V den zavolani bylo vse dohodnuto, predani i vraceni pujceneho rotopedu probehlo bez problemu.