Motren Bed

Pro cvičení z lůžka


Pasivníaktivní a asistované procvičování oslabených či nehybných dolních končetin osob odkázaných na lůžko. Motren Bed umožňuje také procvičovat horní končetiny v sedě z vozíku nebo ze židle. Přístroj je často využíván i u pacientů v komatu, kde přístroj aktivně napomáhá ke zlepšování fungování trávicího ústrojí.

Díky výkyvnému ramenu je možné měnit polohu hlavice s klikami dle výšky lůžka a potřeb cvičícího. Snadné ovládání je zajištěno barevným intuitivním 5 dotykový displejem a velkými tlačítky.

Motren Bed reaguje na případné spasmy v končetinách.

Více informací

Volitelné příslušenství

127 800 Kč bez DPH
154 638 Kč vč. 21% DPH
Nákup fyzická osoba: 146 970 Kč vč. 15% DPH

Infolinka
Potřebujete s něčím poradit?
Nevíte si rady s výběrem? Pomůžeme vám.
+420 704 049 777
(po-pá 8:00 - 16:00)

Cvičení a rehabilitace z lůžka

Využití má pro rehabilitaci ochablých, nebo zcela pasivních dolních končetin, kdy cvičící může nastavit podporu motoru přístroje pro pasivní, asistované cvičení nebo cvičit v aktivním režimu.

Snadné přemístění je umožněno díky transportním kolečkům, případně pojízdnému zařízení. Překlopením páky se vysunou transportní kolečka a po přemístění na požadované místo se stejným způsobem přístroj stabilizuje pro cvičení.

V průběhu cvičení je automaticky vyhodnocována ztuhlost svalstva končetin a nastavována optimální ochrana pro případný vzniku spasmů. Pokud kdykoliv během cvičení nastanou spasmy (křeče), přístroj se přepne na jednu otáčku do opačného směru a uvolní svalový tonus.

Motren Bed
Motren Bed displej

Intuitivní a snadné ovládání

Motren Bed umožňuje motorický a aktivní trénink nohou v leže na lůžku, kdy přístroj ovládá cvičící za pomoci externího ovládacího tlačítka či asistovaná osoba přímo na barevném dotykovém displeji, u kterého je možné využít k ovládání i velká, lehce vystouplá tlačítka. Během rehabilitace displej zobrazuje informace o aktuální zpětné vazbě - trvání rehabilitace, ujetá vzdálenost, počet otáček, nastavení zátěže. Tyto hodnoty se zobrazí také jako analýza jednotlivých dat po ukončení rehabilitace. Spolu s vyhodnocením aktivní, asistované a pasivní části výcviku, kde je pomocí barevného grafu zobrazeno rozložení sil mezi levou a pravou končetinou.

Příslušenství

Technický popis

  • automatický test při zapnutí
  • Ochrana pohybu & rozpoznání a následné uvolnění spazmů
  • Stabilní celokovová konstrukce

Parametry

Barevný dotykový displej
5″
Hmotnost
54 kg
Výška přístroje
150-202 cm
Rozměr podstavy
66 x cm (Š x D)
Délka sklopného ramene
30 cm
Napětí
230 V/50 Hz
Tradice a kvalita od roku 1990

Jsme předním českým výrobcem již přes 30 let

Český rodinný výrobce

Vše co děláme, děláme poctivě v rámci rodinné firmy

Individuální přístup k zákazníkovi

Svých zákazníků si vážíme a vždy vycházíme individuálně vstříc

Široká nabídka přístrojů

V naší nabídce najdete tu nejširší škálu produktů

Pomohli jsme s léčbou stovkám zákazníků

Náhodou jsem objevil web této firmy a vyplnil jsem kontaktní formulář - hned další den jsem byl kontaktován o možnostech financování atd. a byla mi doporučena návštěva firmy, tak abych si vyzkoušel a vybral vhodný přístroj a příslušenství. Potěšil mě profesionální a vstřícný přístup. Důvěru přidává i punc rodinné firmy.

Naprosto skvélá komunikace, odborné poradenství, oosobní přístup Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc s platebními podmínkami, to už se dnes nevidí. Pan F. při předávání přístroje byl velmi milý a těší mě, že OZP se snaží porozumět a poradit. S přístrojem jsme, po týdnu užívání velice spokojení. Velice doporučujeme a děkujeme za vše L.S

Odporúčam túto firmu. Sú veľmi ústretoví, milí odborníci. Rýchlo konajú, nemajú problém s dodávkou na slovensko, majú velmi výhodné ceny, kvalitné stroje. Velmi odporúčam.

S tou firmou jsme opakovaně maximálně spokojeni. Individuální přístup, dovoz až domů s kompletním školením. Jen tak dál, víc takových firem.

Cvičení na motodlaze v domácím prostředí mi hodně pomohlo po operaci TEP kolene. Navíc mě velmi potěšila rychlost, vstřícnost a profesionalita zástupců firmy, se kterými jsem jednala ať už telefonicky, mailem či osobně. Firmu mohu bez obav vřele doporučit, protože poskytují služby na úrovni, pro kterou nestačí ani 5 hvězdiček.

Děkuji mnohokrát za poskytnutí chodítka. Se službou jsme byli velice spokojení a kdyby bylo potřeba i v budoucnu se na Vás rádi obrátíme.

Jelikož původně zapůjčený typ mi příliš nevyhovoval, společnost mi jej ochotně vyměnila za vhodnější, Rotren Solo, kdy si při cvičení mohu dopomáhat rukama. Přitom mohu sledovat srdeční tep, ušlapané kilometry, celkový čas cvičení, rychlost a počet otáček. Rehabilitace s Rotren Solo mi opravdu pomáhá a tak jsem si zapůjčený stroj zakoupil natrvalo.

Všechno proběhlo rychle a v pořádku, velice oceňuji i donášku rotopedu do 4. patra bez výtahu...

Rychle a vstricne jednani. V den zavolani bylo vse dohodnuto, predani i vraceni pujceneho rotopedu probehlo bez problemu.