Oxygenátor 8F-3AW

Kyslíkový koncentrátor Yuwell 3AW je moderní a spolehlivý přenosný kyslíkový koncentrátor. Tento lékařský kyslíkový koncentrátor od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění bezpečného a spolehlivého provozu.

Je skladný, tichý s nízkou spotřebou. Umožňuje nepřetržitý provoz 24 hodin denně. Koncentrátor je vybaven funkcí nebulizace a plynulé regulace výstupu kyslíku. 

Výstupní průtok -> volitelný v rozsahu 0,5-3l / min

Koncentrace kyslíku -> 95,5%~87%

Vhodný také pro současné použití dvou osob

Více informací
22 306 Kč bez DPH
26 990 Kč vč. 21% DPH

Infolinka
Potřebujete s něčím poradit?
Nevíte si rady s výběrem? Pomůžeme vám.
+420 704 049 777
(po-pá 8:00 - 16:00)

Moderní kyslíkový koncentrátor s nízkou hlučností

Moderní kyslíkový koncentrátor, který je možné využívat na dlouhodobou domácí oxygenoterapii. Tento přístroj zvládá průtok kyslíku až 3L/min a stále udržuje vysokou koncentraci kyslíku nad 90%. Koncentrátor má velký dobře čitelný LCD displej na kterém se zobrazuje celkový čas využití koncentrátoru a funkce časovače pro automatické vypnutí. Časovač nastavíte jednoduše pomocí tlačítka (+) nebo (–) v horní časti přístroje. Nastavená hodnota se zobrazí na displeji v části TIMING. Vypnutí koncentrátoru a časovače je možné nastavit také přes dálkový ovladač (je přikládán k zapůjčení na vyžádaní). Přístroj je dále vybaven integrovaným řízením toku kyslíku, samoregulačním systémem oběhu, který je řízený mikroprocesorem, a má zabudovanou funkci inhalátoru neboli nebulizéru. Ten slouží v medicíně k podávání léků ve formě mlhy vdechované do plic. Nebulizéry se běžně používají k léčbě astmatucystické fibrózy a dalších respiračních onemocnění nebo poruch.

Oxygenátor 8F 3AW
Oxygenátor 8F 3A

Kde se dají oxygenátory využít?

 • nemocnice
 • domácnosti
 • domovy pro seniory
 • pečovatelské služby
 • a další...

Kyslíkové koncentrátory jsou dnes nejspolehlivějším, nejefektivnějším a pohodlným zdrojem doplňkového kyslíku. Koncentrátor je poháněn elektrickou energií. Jednotka separuje kyslík ze vzduchu získaného z okolní atmosféry, čímž je získáván velmi čistý kyslík, který je na výstupu z koncentrátoru. Přestože koncentrátor „odfiltrovává“ kyslík z místnosti, nebude kvalita vzduchu a kyslíková koncentrace v místnosti ovlivněna.

V současné době je mnoho lidí, kteří trpí srdečnímiplicními nebo jinými nemocemi dýchacího ústrojí. Mnohým z nich může pomoci kyslíková terapie, jelikož tělo vyžaduje ke správné funkci rovnoměrnou dodávku kyslíku. Terapie je určena na částečnou a celkovou regeneraci organismu na buněčné úrovni. Dokáže zbavit únavyzlepší látkovou výměnuposílí imunitu a tělo očistí od toxinů.

Po oxygenoterapii se nervový systém uklidní, mozkové buňky budou zregenerované a zvýší se koncentrace mozkové činnosti. Působí i na pleť, pěkně ji vypne a vyhladí vrásky. Účinná je i při bolestech hlavy a migrénách. Kyslík dokáže zlepšit tělesné funkce, což je důležité hlavně pro starší lidi, těhotné ženy, mladé lidi ve vývoji, a jiných. 

K čemu nám kyslíková terapie pomůže?

 • Je vhodná hlavně pro lidi s dýchacími problémy, při astmatu a bronchitidě
 • Ochrání před migrénou
 • Pomůže odbourat stres
 • Posilní organizmus před operacemi a je vhodná také jako pooperační doléčení
 • Posilní obranyschopnost organizmu proti infekcím, cévním a nádorovým onemocněním
 • Oxygenoterapie příznivě ovlivňuje náš organizmus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních

Mnoho pacientů během i po prodělání respiračního onemocnění covid-19 trpí dušností. Právě těmto pacientům, kteří prodělávají a nebo prodělali onemocnění covid-19 a mají poruchu okysličení krve, nicméně jsou již ve stabilizovaném stavu, pomáhá domácí oxygenoterapie. Ta je určena pro ty, kteří již nepotřebují lékařskou ani ošetřovatelskou péči v nemocničním zařízení, ale je u nich ještě nutná kyslíková terapie, která jim umožní být doma. Tito pacienti rovněž už nejsou léčeni ani protivirovými léky. Samotná domácí léčba trvá přibližně tři až pět týdnů a jejím základním předpokladem je, aby pacient byl v plném stabilizovaném stavu, který mu umožňuje být doma.

covid-19

Kyslíková inhalační terapie by se však měla provádět vždy jen po domluvě s lékařem!

Technický popis

 • Filtr: prachový
 • Časovač: 0-120 min
 • Funkce nebulízéru: ano
 • Maximální výstupní tlak: 20 kPa - 50 kPa
 • Ergonomický a moderní vzhled
 • Velmi dobře čitelný přehledný LCD displej
 • Automatické vypnutí při přehřátí
 • Inteligentní systém informování o nesrovnalostech nebo nezbytných opatřeních pomocí zvukového alarmu: signál o poruše; signál o výměně filtrů; aktivování alarmu a automatické vypnutí při poruše tlaku / cyklu
 • Infračervené dálkové ovládání pomocí kterého můžete nastavit čas zapnutí, rychlost dodávání kyslíku, úroveň sytosti kyslíku
 • Příkon: 230 VA
 • Provoz: nepřetržitý provoz možný
 • Operační teplota: 5˚C až 40˚C (vlhkost: 15-95%)
 • Skladovací teplota: -20˚C až 60˚C (vlhkost: 15-95%)
 • Zabezpečení systému: automatické vypnutí při elektrickém přetížení nebo v případě ztráty spojení, automatické vypnutí při abnormálně vysoké teplotě

Parametry

Hmotnost
11,8 kg
Rozměry
50 x 39 x 24,5 cm (V x Š x H)
Hluk
v průměru 42 dB
Koncentrace kyslíku
maximálně 95,5% (+ - 3%)
Výstupní průtok
0,5 až 3 L/min
Tradice a kvalita od roku 1990

Jsme předním českým výrobcem již přes 30 let

Český rodinný výrobce

Vše co děláme, děláme poctivě v rámci rodinné firmy

Individuální přístup k zákazníkovi

Svých zákazníků si vážíme a vždy vycházíme individuálně vstříc

Široká nabídka přístrojů

V naší nabídce najdete tu nejširší škálu produktů

Pomohli jsme s léčbou stovkám zákazníků

Náhodou jsem objevil web této firmy a vyplnil jsem kontaktní formulář - hned další den jsem byl kontaktován o možnostech financování atd. a byla mi doporučena návštěva firmy, tak abych si vyzkoušel a vybral vhodný přístroj a příslušenství. Potěšil mě profesionální a vstřícný přístup. Důvěru přidává i punc rodinné firmy.

Naprosto skvélá komunikace, odborné poradenství, oosobní přístup Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc s platebními podmínkami, to už se dnes nevidí. Pan F. při předávání přístroje byl velmi milý a těší mě, že OZP se snaží porozumět a poradit. S přístrojem jsme, po týdnu užívání velice spokojení. Velice doporučujeme a děkujeme za vše L.S

Odporúčam túto firmu. Sú veľmi ústretoví, milí odborníci. Rýchlo konajú, nemajú problém s dodávkou na slovensko, majú velmi výhodné ceny, kvalitné stroje. Velmi odporúčam.

S tou firmou jsme opakovaně maximálně spokojeni. Individuální přístup, dovoz až domů s kompletním školením. Jen tak dál, víc takových firem.

Cvičení na motodlaze v domácím prostředí mi hodně pomohlo po operaci TEP kolene. Navíc mě velmi potěšila rychlost, vstřícnost a profesionalita zástupců firmy, se kterými jsem jednala ať už telefonicky, mailem či osobně. Firmu mohu bez obav vřele doporučit, protože poskytují služby na úrovni, pro kterou nestačí ani 5 hvězdiček.

Děkuji mnohokrát za poskytnutí chodítka. Se službou jsme byli velice spokojení a kdyby bylo potřeba i v budoucnu se na Vás rádi obrátíme.

Jelikož původně zapůjčený typ mi příliš nevyhovoval, společnost mi jej ochotně vyměnila za vhodnější, Rotren Solo, kdy si při cvičení mohu dopomáhat rukama. Přitom mohu sledovat srdeční tep, ušlapané kilometry, celkový čas cvičení, rychlost a počet otáček. Rehabilitace s Rotren Solo mi opravdu pomáhá a tak jsem si zapůjčený stroj zakoupil natrvalo.

Všechno proběhlo rychle a v pořádku, velice oceňuji i donášku rotopedu do 4. patra bez výtahu...

Rychle a vstricne jednani. V den zavolani bylo vse dohodnuto, predani i vraceni pujceneho rotopedu probehlo bez problemu.