Oxygenátor YU-600

Kyslíkový koncentrátor YUWELL YU-600 má mimořádně zajímavý design, je skvělým důkazem toho, že zdravotnický prostředek nemusí být ošklivý a neohrabaný. Má rukojeť, pomocí které jej můžete přemístit a umístit kamkoli.

Tento oxygenátor je zařízení s velmi dobrým poměrem hmotnosti (pouhých 8 kg) k výkonu. Je to skvělá volba pro lidi, kterým se doporučuje používat kyslík při průtoku 1-3 litry za minutu.

Tento kyslíkový koncentrátor dodává až 3 l kyslíku za minutu a je připraveno k nepřetržitému provozu (24 h/den)

Více informací
15 694 Kč bez DPH
18 990 Kč vč. 21% DPH

Infolinka
Potřebujete s něčím poradit?
Nevíte si rady s výběrem? Pomůžeme vám.
+420 704 049 777
(po-pá 8:00 - 16:00)

Ideální kyslíkový koncentrátor na domácí použití

Kyslíkový koncentrátor YU-600 je moderní, lehký přístroj pro oxygenoterapii v domácím prostředí. Kyslíkový koncentrátor pomůže při chronických onemocněních dýchacích cest nebo během rehabilitace po infarktu, mrtvici. Kyslíkový přístroj produkuje vysoce koncentrovaný kyslík, který pomáhá zmírňovat následky mnoha respiračních onemocnění, je vhodný také po prodělání COVID-19. Kyslíkovou terapií dostane tělo potřebné množství až 90% kyslíku.

Domácí kyslíková terapie je vynikající prevencí nachlazení, zejména pro obyvatele velkoměsta, kteří podle výzkumů častěji trpí oslabeným imunitním systémem. Kyslíková terapie oxygenátorem vám pomůže i při poruchách spánku, při náročné duševní či fyzické práci. Dámy ocení pozitivní omlazující účinky na své pleti, protože pravidelné procedury oxygenoterapie udržují pleť svěží a hladkou.

Oxygenátor YU600

V současné době je mnoho lidí, kteří trpí srdečními, plicními nebo jinými nemocemi dýchacího ústrojí. Mnohým z nich může pomoci kyslíková terapie, jelikož tělo vyžaduje ke správné funkci rovnoměrnou dodávku kyslíku. Terapie je určena na částečnou a celkovou regeneraci organismu na buněčné úrovni.

Dokáže zbavit únavy, zlepší látkovou výměnu, posílí imunitu a tělo očistí od toxinů. Je vhodná hlavně pro lidi s dýchacími problémy, při astmatu a bronchitidě. Po oxygenoterapii se nervový systém uklidní, mozkové buňky budou zregenerované a zvýší se koncentrace mozkové činnosti. Působí i na pleť, pěkně ji vypne a vyhladí vrásky. Účinná je i při bolestech hlavy a migrénách. Kyslík dokáže zlepšit tělesné funkce, což je důležité hlavně pro starší lidi, těhotné ženy, mladé lidi ve vývoji. Pomáhá také proti fyzické a psychické únavě.

K čemu nám kyslíková terapie pomůže?

 • ochráníme se před migrénou
 • pomůže nám odbourat stres
 • posilníme organizmus před operacemi a je vhodná také jako pooperační doléčení
 • posilníme obranyschopnost organizmu proti infekcím, cévním a nádorovým onemocněním
 • terapie příznivě ovlivňuje náš organizmus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních.

Kyslíkové koncentrátory jsou dnes nejspolehlivějším, nejefektivnějším a pohodlným zdrojem doplňkového kyslíku. Koncentrátor je poháněn elektrickou energií. Jednotka separuje kyslík ze vzduchu získaného z okolní atmosféry, čímž je získáván velmi čistý kyslík, který je na výstupu z koncentrátoru. Přestože koncentrátor „odfiltrovává“ kyslík z místnosti, nebude kvalita vzduchu a kyslíková koncentrace v místnosti ovlivněna.

Mnoho pacientů během i po prodělání respiračního onemocnění covid-19 trpí dušností. Právě těmto pacientům, kteří prodělávají a nebo prodělali onemocnění covid-19 a mají poruchu okysličení krve, nicméně jsou již ve stabilizovaném stavu, pomáhá domácí oxygenoterapie. Ta je určena pro ty, kteří již nepotřebují lékařskou ani ošetřovatelskou péči v nemocničním zařízení, ale je u nich ještě nutná kyslíková terapie, která jim umožní být doma. Tito pacienti rovněž už nejsou léčeni ani protivirovými léky. Samotná domácí léčba trvá přibližně tři až pět týdnů a jejím základním předpokladem je, aby pacient byl v plném stabilizovaném stavu, který mu umožňuje být doma.

SARS-​CoV-2

Kyslíková inhalační terapie by se však měla provádět vždy jen po domluvě s lékařem!

Technický popis

 • Velmi tichý provoz
 • Ergonomický a moderní vzhled
 • Možnost použití přístroje v autě
 • Velmi dobře čitelný přehledný LCD displej
 • Inteligentní systém informování o nesrovnalostech nebo nezbytných opatřeních pomocí zvukového alarmu: signál o poruše; signál o výměně filtrů; sledování koncentrace kyslíku v reálném čase
 • Funkce generující záporné ionty (anionty), které přispívají ke zlepšení alveolární ventilace a urychlují vstřebávání kyslíku
 • Infračervené dálkové ovládání pomocí kterého můžete nastavit čas zapnutí, rychlost dodávání kyslíku, úroveň sytosti kyslíku
 • Příkon: 150 VA
 • Provoz: nepřetržitý provoz možný
 • Operační teplota: 10°C až 40°C (30%-75%)
 • Zabezpečení systému: automatické vypnutí při elektrickém přetížení nebo v případě ztráty spojení, automatické vypnutí při abnormálně vysoké teplotě, signál o výměně filtrů, sledování koncentrace kyslíku v reálném čase, signál o poruše

Parametry

Hmotnost
8 kg
Rozměry
37,7 x 31,7 x 19 cm (V x Š x H)
Hluk
≤39 dB (A)
Koncentrace kyslíku
45% až 94%
Tradice a kvalita od roku 1990

Jsme předním českým výrobcem již přes 30 let

Český rodinný výrobce

Vše co děláme, děláme poctivě v rámci rodinné firmy

Individuální přístup k zákazníkovi

Svých zákazníků si vážíme a vždy vycházíme individuálně vstříc

Široká nabídka přístrojů

V naší nabídce najdete tu nejširší škálu produktů

Pomohli jsme s léčbou stovkám zákazníků

Náhodou jsem objevil web této firmy a vyplnil jsem kontaktní formulář - hned další den jsem byl kontaktován o možnostech financování atd. a byla mi doporučena návštěva firmy, tak abych si vyzkoušel a vybral vhodný přístroj a příslušenství. Potěšil mě profesionální a vstřícný přístup. Důvěru přidává i punc rodinné firmy.

Naprosto skvélá komunikace, odborné poradenství, oosobní přístup Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc s platebními podmínkami, to už se dnes nevidí. Pan F. při předávání přístroje byl velmi milý a těší mě, že OZP se snaží porozumět a poradit. S přístrojem jsme, po týdnu užívání velice spokojení. Velice doporučujeme a děkujeme za vše L.S

Odporúčam túto firmu. Sú veľmi ústretoví, milí odborníci. Rýchlo konajú, nemajú problém s dodávkou na slovensko, majú velmi výhodné ceny, kvalitné stroje. Velmi odporúčam.

S tou firmou jsme opakovaně maximálně spokojeni. Individuální přístup, dovoz až domů s kompletním školením. Jen tak dál, víc takových firem.

Cvičení na motodlaze v domácím prostředí mi hodně pomohlo po operaci TEP kolene. Navíc mě velmi potěšila rychlost, vstřícnost a profesionalita zástupců firmy, se kterými jsem jednala ať už telefonicky, mailem či osobně. Firmu mohu bez obav vřele doporučit, protože poskytují služby na úrovni, pro kterou nestačí ani 5 hvězdiček.

Děkuji mnohokrát za poskytnutí chodítka. Se službou jsme byli velice spokojení a kdyby bylo potřeba i v budoucnu se na Vás rádi obrátíme.

Jelikož původně zapůjčený typ mi příliš nevyhovoval, společnost mi jej ochotně vyměnila za vhodnější, Rotren Solo, kdy si při cvičení mohu dopomáhat rukama. Přitom mohu sledovat srdeční tep, ušlapané kilometry, celkový čas cvičení, rychlost a počet otáček. Rehabilitace s Rotren Solo mi opravdu pomáhá a tak jsem si zapůjčený stroj zakoupil natrvalo.

Všechno proběhlo rychle a v pořádku, velice oceňuji i donášku rotopedu do 4. patra bez výtahu...

Rychle a vstricne jednani. V den zavolani bylo vse dohodnuto, predani i vraceni pujceneho rotopedu probehlo bez problemu.