Oxygenátor YU500

Kyslíkový koncentrátor YU-500 od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL pro zdravotní péči, je vhodný pro zvýšení životní energie, spokojený spánek, očistu těla, lepší trávení, umírnění bolestí hlavy, zmírnění nevolností.

Pomáhá regenerovat svaly, posiluje imunitní systém a zbystřuje smysly. Přispívá k celkovému dobrému pocitu těla.

Výstupní průtok -> volitelný v rozsahu 1-5l/min

Koncentrace kyslíku -> 30% = 5l/min., 46% = 3l/min., 60% = 2l/min

Více informací
14 868 Kč bez DPH
17 990 Kč vč. 21% DPH

Infolinka
Potřebujete s něčím poradit?
Nevíte si rady s výběrem? Pomůžeme vám.
+420 704 049 777
(po-pá 8:00 - 16:00)

Praktický malý, účinný a moderní koncentrátor

Tichý, lehký a nízká spotřeba to dělá z tohoto kyslíkového koncentrátoru ideální řešení pro využití v domácnosti, ve zdravotních zařízeních, v kancelářích či na veřejných místech. Lze ho dokonce použít také v autě (při koupi nabíječky do auta vám ochotně poradíme). Ovládání probíhá na přístroji a nebo pomocí dálkového ovladače. Nastavené provozní parametry kyslíkového koncentrátoru vidíme na kvalitním přehledném LCD displeji s vysokým kontrastem.

Terapie kyslíkem je určena na částečnou a celkovou regeneraci organismu na buněčné úrovni. Dokáže vás zbavit únavy, zlepší látkovou výměnu, posílí imunitu a tělo očistí od toxinů. Kyslíkový koncentrátor pozitivně ovlivňuje dýchací systém a pomáhá tak pacientovi při léčbě srdce, hlavy nebo cév, při chronických onemocněních jako je chronická obstrukční plicní nemoc, nebo oslabené dýchání.

Oxygenátor YU500
Oxygenátor YU500

Funkce generující záporné ionty (anionty)

Záporné ionty se vyskytují především v přírodě (po bouřce, v lese, u vodopádů…) a podporují imunitní systém tím, že snižují množství volných kyslíkových radikálů v těle. Záporné ionty neutralizují kladné ionty. Vzduch, který dýcháme, obsahuje anionty a kationty, tedy záporné a kladné ionty. Mnoha výzkumy bylo dokázáno, že kvalita vzduchu záleží na poměru mezi těmito ionty a jejich celkovém množství v ovzduší. Záporné ionty mají pozitivní vliv na zdraví člověka a kladné ionty mají negativní vliv. Záleží tedy na tom, který typ iontů ve vašem ovzduší převládá.

Mezi účinky záporných iontů patří například:

 • snadnější dýchání
 • zvýšení výkonnosti
 • lepší soustředěnost
 • zmírňují bolesti hlavy
 • snížení pocitu únavy
 • snížení krevního tlaku
 • zlepšují dobrou náladu

.............. a další

 • Studenti -> stimuluje tvořivost a duševní schopnosti, zvyšuje koncentraci a zlepšuje paměť, zmírňuje stres
 • Sportovci -> zvyšuje úroveň tělesné energie, zlepšuje metabolismus organismu, urychluje proces zotavení
 • Manageři -> neutralizuje důsledky stresu, zlepšuje náladu, pomáhá obnovit zdravý a kvalitní spánek
 • Lidé, kteří prodělali onemocnění COVID-19 -> zvyšuje úroveň tělesné energie, posiluje imunitní systém, pomáhá odstraňovat strach a deprese
 • Senioři -> zlepšuje krevní oběh, posiluje imunitní systém, zabraňuje vzniku mnoha závažných i méně vážných chorob, urychluje proces zotavení
 • Lidé trpící únavou -> pomáhá obnovit zdravý a kvalitní spánek, posiluje imunitní systém, zvyšuje úroveň tělesné energie
 • ........ a dalším lidem trpícími bolestmi hlavy, alergiemi, onemocněním dýchacích cest, po úrazech, po fyzické i psychické námaze

Technický popis

 • Příkon: 100 VA
 • Provoz: nepřetržitý provoz možný
 • Operační teplota:: 10°C až 40°C (30%-75%)
 • Zabezpečení systému: Automatické vypnutí při elektrickém přetížení nebo v případě ztráty spojení; automatické vypnutí při abnormálně vysoké teplotě.

POZNÁMKA: Je-li skladovací teplota nižší než 5°C, přístroj je nutno před použitím umístit v běžných provozních podmínkách min. 4 hodiny.

Parametry

Hmotnost
7,5 kg
Rozměry
27 x 17,5 x 29,5 cm (V x Š x H)
Koncentrace kyslíku
30% až 90%
Tradice a kvalita od roku 1990

Jsme předním českým výrobcem již přes 30 let

Český rodinný výrobce

Vše co děláme, děláme poctivě v rámci rodinné firmy

Individuální přístup k zákazníkovi

Svých zákazníků si vážíme a vždy vycházíme individuálně vstříc

Široká nabídka přístrojů

V naší nabídce najdete tu nejširší škálu produktů

Pomohli jsme s léčbou stovkám zákazníků

Náhodou jsem objevil web této firmy a vyplnil jsem kontaktní formulář - hned další den jsem byl kontaktován o možnostech financování atd. a byla mi doporučena návštěva firmy, tak abych si vyzkoušel a vybral vhodný přístroj a příslušenství. Potěšil mě profesionální a vstřícný přístup. Důvěru přidává i punc rodinné firmy.

Naprosto skvélá komunikace, odborné poradenství, oosobní přístup Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc s platebními podmínkami, to už se dnes nevidí. Pan F. při předávání přístroje byl velmi milý a těší mě, že OZP se snaží porozumět a poradit. S přístrojem jsme, po týdnu užívání velice spokojení. Velice doporučujeme a děkujeme za vše L.S

Odporúčam túto firmu. Sú veľmi ústretoví, milí odborníci. Rýchlo konajú, nemajú problém s dodávkou na slovensko, majú velmi výhodné ceny, kvalitné stroje. Velmi odporúčam.

S tou firmou jsme opakovaně maximálně spokojeni. Individuální přístup, dovoz až domů s kompletním školením. Jen tak dál, víc takových firem.

Cvičení na motodlaze v domácím prostředí mi hodně pomohlo po operaci TEP kolene. Navíc mě velmi potěšila rychlost, vstřícnost a profesionalita zástupců firmy, se kterými jsem jednala ať už telefonicky, mailem či osobně. Firmu mohu bez obav vřele doporučit, protože poskytují služby na úrovni, pro kterou nestačí ani 5 hvězdiček.

Děkuji mnohokrát za poskytnutí chodítka. Se službou jsme byli velice spokojení a kdyby bylo potřeba i v budoucnu se na Vás rádi obrátíme.

Jelikož původně zapůjčený typ mi příliš nevyhovoval, společnost mi jej ochotně vyměnila za vhodnější, Rotren Solo, kdy si při cvičení mohu dopomáhat rukama. Přitom mohu sledovat srdeční tep, ušlapané kilometry, celkový čas cvičení, rychlost a počet otáček. Rehabilitace s Rotren Solo mi opravdu pomáhá a tak jsem si zapůjčený stroj zakoupil natrvalo.

Všechno proběhlo rychle a v pořádku, velice oceňuji i donášku rotopedu do 4. patra bez výtahu...

Rychle a vstricne jednani. V den zavolani bylo vse dohodnuto, predani i vraceni pujceneho rotopedu probehlo bez problemu.