Kinetec SPECTRA XL

Motodlaha na koleno a kyčel pro rehabilitaci bariatrických pacientů

Motorová dlaha Kinetec SPECTRA XL je určena pro rehabilitaci kolenního a kyčelního kloubu. Těží ze stejných skvělých specifikací jako Kinetec SPECTRA, ale má širší a ještě silnější vozík pro léčbu bariatrických pacientů.

Vhodná pro pacienty do 227 kg.

Rozsah pohybu extenze/flexe kolena -10° / 120°

Více informací
136 000 Kč bez DPH
164 560 Kč vč. 21% DPH

Infolinka
Potřebujete s něčím poradit?
Nevíte si rady s výběrem? Pomůžeme vám.
+420 704 049 777
(po-pá 8:00 - 16:00)

Nepřekonatelná kombinace skvělého designu a síly potřebné pro bariatrické pacienty

Podpora nohou se rozšířila na 32 cm ve srovnání s 25 cm u jiných strojů CPM a také zesílení motoru umožňuje mobilizovat nohy s extrémními rozměry v bezpečném prostředí.

Intuitivní dálkový ovladač

Velkou výhodou je dálkový ovladač, který zaručuje velmi intuitivní ovládání s možností plynulé změny hodnot během cvičení na přístroji či záznam rehabilitace bez nutnosti dodatečných paměťových karet. Samozřejmostí je možnost nastavení doby cvičení, pauzy ve flexi/extenzi, rychlosti, intenzity cvičení dle aktuálního stavu pacienta Digitální dálkový ovladač pomáhá pacientovi v terapii s jedinečnými funkcemi, jako je zahřívání nebo by-pass.

Dálkový ovladač Kinetec SPECTRA je také vybaven nejnovější technologií USB umožňující použití software KINETEC DATA CAPTURE a USB pacienta pro sledování rehabilitace pacienta i možnosti předprogramování celého rehabilitačního protokolu pacienta. 

Dalkovy ovladac

Vhodná k použití v nemocnicích, klinikách, lékařských pracovištích nebo v domácnostech (zapůjčení).

 • Artroplastiky kolenních a kyčelních kloubů
 • Osteosyntetizované zlomeniny stehenní nebo holenní kosti
 • Patelární zlomeniny
 • Artrolýza a paliativní chirurgie (léze chrupavky, odstranění osteomů atd.)
 • Osteotomie pánve nebo stehenní kosti
 • Opravy vazů (LCI, LCE, LLI, LLE)
 • Uvolnění mechanismu extenzoru kolena
 • Synovektomie, meniscektomie, patellektomie, artroskopie

Technický popis

 • Anatomický tvar.
 • Jednoduché ovládání přes dálkový ovladač.
 • Nastavení cvičení podle aktuálního stavu pacienta.
 • Pro pacienty od 150 do 200 cm.
 • Maximální hmotnost pacienta 227 kg.

Velikost pacientů:

 • Celá noha: 71 až 99 cm 
 • Holenní kost: 38 až 53 cm 
 • Stehenní kost: 33 až 46 cm 

Parametry

Hmotnost
13 kg
Rozměry
95 x 33 x 33 cm (D x Š x V)
Rychlost
45° až 155° za minutu
Rozsah pohybu extenze/flexe kolena
-10° / 120°
Tradice a kvalita od roku 1990

Jsme předním českým výrobcem již přes 30 let

Český rodinný výrobce

Vše co děláme, děláme poctivě v rámci rodinné firmy

Individuální přístup k zákazníkovi

Svých zákazníků si vážíme a vždy vycházíme individuálně vstříc

Široká nabídka přístrojů

V naší nabídce najdete tu nejširší škálu produktů

Pomohli jsme s léčbou stovkám zákazníků

Náhodou jsem objevil web této firmy a vyplnil jsem kontaktní formulář - hned další den jsem byl kontaktován o možnostech financování atd. a byla mi doporučena návštěva firmy, tak abych si vyzkoušel a vybral vhodný přístroj a příslušenství. Potěšil mě profesionální a vstřícný přístup. Důvěru přidává i punc rodinné firmy.

Naprosto skvélá komunikace, odborné poradenství, oosobní přístup Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc s platebními podmínkami, to už se dnes nevidí. Pan F. při předávání přístroje byl velmi milý a těší mě, že OZP se snaží porozumět a poradit. S přístrojem jsme, po týdnu užívání velice spokojení. Velice doporučujeme a děkujeme za vše L.S

Odporúčam túto firmu. Sú veľmi ústretoví, milí odborníci. Rýchlo konajú, nemajú problém s dodávkou na slovensko, majú velmi výhodné ceny, kvalitné stroje. Velmi odporúčam.

S tou firmou jsme opakovaně maximálně spokojeni. Individuální přístup, dovoz až domů s kompletním školením. Jen tak dál, víc takových firem.

Cvičení na motodlaze v domácím prostředí mi hodně pomohlo po operaci TEP kolene. Navíc mě velmi potěšila rychlost, vstřícnost a profesionalita zástupců firmy, se kterými jsem jednala ať už telefonicky, mailem či osobně. Firmu mohu bez obav vřele doporučit, protože poskytují služby na úrovni, pro kterou nestačí ani 5 hvězdiček.

Děkuji mnohokrát za poskytnutí chodítka. Se službou jsme byli velice spokojení a kdyby bylo potřeba i v budoucnu se na Vás rádi obrátíme.

Jelikož původně zapůjčený typ mi příliš nevyhovoval, společnost mi jej ochotně vyměnila za vhodnější, Rotren Solo, kdy si při cvičení mohu dopomáhat rukama. Přitom mohu sledovat srdeční tep, ušlapané kilometry, celkový čas cvičení, rychlost a počet otáček. Rehabilitace s Rotren Solo mi opravdu pomáhá a tak jsem si zapůjčený stroj zakoupil natrvalo.

Všechno proběhlo rychle a v pořádku, velice oceňuji i donášku rotopedu do 4. patra bez výtahu...

Rychle a vstricne jednani. V den zavolani bylo vse dohodnuto, predani i vraceni pujceneho rotopedu probehlo bez problemu.