ZÁRUKA

Záruka 3 roky!!! To je český výrobce KALPE

Pro ještě větší spokojenost zákazníků nabízí firma Kalpe prodlouženou záruční dobu 3 roky.

Již od samotného začátku výroby v roce 1990 neustále zkvalitňujeme naše výrobky a služby. Během této doby jsme obdrželi řadu pozitivních ohlasů od svých spokojených zákazníků,kteří tím potvrdili, že se ubíráme správnou cestou a že má cenu neustále pokračovat v našem úsilí a nabízet levnější alternativu ke konkurenčním přístrojům dováženým do České republiky a na Slovensko.

Vzhledem k tomu, že naše současné přístroje splňují vysoký standard kvality i velké nároky uživatelů na pohybovou léčbu, můžeme si dovolit poskytnout na námi vyráběné přístroje Rotren a Rotopedy MK prodlouženou záruku.

Záruka na léčebné rehabilitační přístroje je poskytována pro soukromé osoby i veškerá zařízení rehabilitačního typu. Nezáleží na tom, zda jsou používána doma nebo v rehabilitačních zařízeních, kde jsou v nepřetržitém chodu celý den.

Věříme, že prodlouženou záruční dobu uvítáte. Chceme tím ujistit své nové zákazníky, že si vybrali správně a pořídili si kvalitní přístroj za přiměřené peníze.

Záruka
Záruka

Záruční doby

Záruční doby začínají běžet od převzetívěci kupujícím. Na veškeré výrobky naší firmy je pro spotřebitele poskytována základní záruka v délce 2 roky ode dne zakoupení výrobku. Přisplnění níže uvedených zvláštních podmínek je pak poskytována rozšířená záruka na dobu 3 let. Záruční doba se skládá ze zákonné lhůty (2 roky) a případně rozšířené záruční lhůty.

Základní záruka - 2 roky

Nárok na uplatnění záručního plnění (opravy nebo výměny) vadných výrobků na náklady výrobce zaniká v následujících případech:

 • při zjištění neodborné montáže
 • chybějící nebo nesprávná údržba
 • pokud není výrobek užíván v souladu s jeho určením
 • není-li doložen platný doklad o zakoupení výrobku (zákazník tedy nemá doklad o začátku běhu záruční lhůty)
 • v případě, že na výrobku byl proveden neoprávněný nebo neodborný zásah majitelem, nebo jinou neoprávněnou osobou

Rozšířenou záruku poskytuje naše firma, pouze na některé výrobky a to produktovou řadu Rotren a Rotopedy MK. Nárok na uplatnění záručního plnění (opravy) vadných výrobků na náklady výrobce v rámci rozšířené záruky zaniká v následujících případech:

 • opravou vady
 • výměnou vadných dílů
 • finančním plněním v odpovídajícím rozsahu a důležitosti předmětné vady, případně jiným způsobem dle vzniklé vady a její závažnosti

Prodloužená záruční doba (třetí rok záruky) se vztahuje na rehabilitační přístroje Rotren a Rotopedy MK včetně příslušenství a zahrnuje bezplatnou opravu na adrese firmy Kalpe, nebo, pokud je to možné, na místě používání přístroje (výměna, nebo oprava vadných součástek včetně práce servisních techniků). Prodloužená záruční doba nepokrývá náklady spojené s výjezdem servisního technika a dopravou od zákazníka do firmy Kalpe a zpět. Prodloužená záruka se vztahuje na přístroje zakoupené koncovými uživateli přímo od firmy Kalpe (není poskytována obchodníkům) a objednané od 1. 1. 2012. Cena přístroje musí být uhrazena v plné výši nejpozději při jeho převzetí. V případě uhrazení méně než 100% ceny a následného splácení zbylé částky je na přístroj poskytována standardní záruka 2 roky.

Prodloužená záruka nepodléhá povinnostem vyplývajícím z Občanského zákoníku. Prodloužená záruka se řídí reklamačním řádem naší firmy. Rozhodnutí výrobce o způsobu řešení reklamace je pro zákazníka závazné.

Záruční doba pro výrobky naší výroby je následující

 • Kompletní řada magnetických rotopedů - 3 roky
 • Kompletní řada rehabilitačních přístrojů Rotren - 3 roky
 • Kompletní řada rehabilitačních přístrojů Motren - 2 roky

Záruka se nevztahuje na

 • mechanické poškození výrobku způsobené dopravou, nesprávnou manipulací nebo nesprávným skladováním výrobku, zaviněné prodejcem nebo uživatelem
 • vady a škody vzniklé nesprávnou instalací výrobku (v rozporu s montážním návodem, který je součástí výrobku)
 • předčasné opotřebení způsobené nesprávnou instalací
 • vady vzniklé v důsledku nesprávného užívání výrobku (viz. Návod k obsluze)
 • chybějící nebo nesprávná údržba (viz. návod k údržbě)
 • závady vzniklé neoprávněným zásahem, chybným zapojením, živelnou pohromou popř. užitím výrobku v nesprávných nebo extrémních podmínkách
 • výrobce neuznává žádný požadavek náhrady škody, která byla způsobena kupujícím, přepravcem nebo třetí osobou

Životnost spotřebního zboží jako jsou suché zipy, baterie atd. může být kratší, než záruční doba daná zákonem.

V případě nedoložení nabývacích dokladů, se veškeré servisní práce účtují zákazníkovi dle platného sazebníků servisních prací naší firmy.
platnost od 01. 01. 2019


SERVIS

Servis

"U nás nemusíte čekat na servis neúměrně dlouho"

Na záruční i po-záruční opravy poskytujeme plně profesionální servis, který má sídlo přímo ve výrobní části firmy. Přístroje tudíž opravují vyškolení zaměstnanci denně sestavující nové přístroje. Tito pracovníci vědí nejlépe, jak případnou závadu odstranit.

Záruční i po-záruční opravy se snažíme vyřídit co nejdříve k maximální spokojenosti svých zákazníků. Víme, jak je nepříjemné čekat na opravu přístroje neúměrně dlouho. Pravidelný léčebný pohyb na rehabilitačním přístroji je vzhledem ke zdravotnímu stavu klienta velmi důležitý.

Ke svým zákazníkům přistupujeme profesionálně a s maximální ochotou řešit problém, ať už se jedná o zdravotnická zařízení nebo soukromé osoby.

Kontaktovat nás můžete kdykoliv!

Sazebník servisních prací

 • Hodinová sazba servisního technika 600,- Kč
 • Posouzení opravy a diagnostika 500,- Kč
 • Servisní prohlídka Motren 1 500,- Kč
 • Servisní prohlídka Rotren 1 000,- Kč
 • Servisní prohlídka Rotoped MK 1 000,- Kč
 • Dopravné 9,- Kč / 1Km (Účtuje se každá návštěva technikem - placené opravy, obhlídky, konzultace, doprava se počítá z místa naší firmy a vždy cesta k zákazníkovi a od zákazníka)
 • Znemožnění provedení instalace, zaškolení, kontroly a pod. ze strany zákazníka - 50% z předpokládané ceny
  (Špatná připravenost, nevytvoření podmínek pro montáž, atp.)

Uvedené ceny jsou bez DPH
platnost od 01.01.2019

Servis
Tradice a kvalita od roku 1990

Jsme předním českým výrobcem již přes 30 let

Český rodinný výrobce

Vše co děláme, děláme poctivě v rámci rodinné firmy

Individuální přístup k zákazníkovi

Svých zákazníků si vážíme a vždy vycházíme individuálně vstříc

Široká nabídka přístrojů

V naší nabídce najdete tu nejširší škálu produktů

Pomohli jsme s léčbou stovkám zákazníků

Náhodou jsem objevil web této firmy a vyplnil jsem kontaktní formulář - hned další den jsem byl kontaktován o možnostech financování atd. a byla mi doporučena návštěva firmy, tak abych si vyzkoušel a vybral vhodný přístroj a příslušenství. Potěšil mě profesionální a vstřícný přístup. Důvěru přidává i punc rodinné firmy.

Naprosto skvélá komunikace, odborné poradenství, oosobní přístup Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc s platebními podmínkami, to už se dnes nevidí. Pan F. při předávání přístroje byl velmi milý a těší mě, že OZP se snaží porozumět a poradit. S přístrojem jsme, po týdnu užívání velice spokojení. Velice doporučujeme a děkujeme za vše L.S

Odporúčam túto firmu. Sú veľmi ústretoví, milí odborníci. Rýchlo konajú, nemajú problém s dodávkou na slovensko, majú velmi výhodné ceny, kvalitné stroje. Velmi odporúčam.

S tou firmou jsme opakovaně maximálně spokojeni. Individuální přístup, dovoz až domů s kompletním školením. Jen tak dál, víc takových firem.

Cvičení na motodlaze v domácím prostředí mi hodně pomohlo po operaci TEP kolene. Navíc mě velmi potěšila rychlost, vstřícnost a profesionalita zástupců firmy, se kterými jsem jednala ať už telefonicky, mailem či osobně. Firmu mohu bez obav vřele doporučit, protože poskytují služby na úrovni, pro kterou nestačí ani 5 hvězdiček.

Děkuji mnohokrát za poskytnutí chodítka. Se službou jsme byli velice spokojení a kdyby bylo potřeba i v budoucnu se na Vás rádi obrátíme.

Jelikož původně zapůjčený typ mi příliš nevyhovoval, společnost mi jej ochotně vyměnila za vhodnější, Rotren Solo, kdy si při cvičení mohu dopomáhat rukama. Přitom mohu sledovat srdeční tep, ušlapané kilometry, celkový čas cvičení, rychlost a počet otáček. Rehabilitace s Rotren Solo mi opravdu pomáhá a tak jsem si zapůjčený stroj zakoupil natrvalo.

Všechno proběhlo rychle a v pořádku, velice oceňuji i donášku rotopedu do 4. patra bez výtahu...

Rychle a vstricne jednani. V den zavolani bylo vse dohodnuto, predani i vraceni pujceneho rotopedu probehlo bez problemu.