Ing. Michael Foltán - obchod +420 704 049 777

Stanislav Kalivoda - servis +420 737 289 275

Mgr. Lukáš Kalivoda - půjčovna +420 737 289 277

Fakturační údaje:

Stanislav Kalivoda
U Rakovky 1794
148 00
Praha 4 Kunratice
IČO: 12559997
DIČ: CZ6707080490
Číslo účtu: 2501312837/2010

Místo vyzvednutí:

U Rakovky 1794
148 00
Praha 4 Kunratice

Kontaktní formulář
operator.jpg
Kalpe prodejna

Jak se k nám dostanete?

Městskou dopravou:

Ze stanice metra Kačerov autobusem do zastávky "Betáň". Zahnete do ulice U Rakovky a po 500 metrech dojdete přímo až k vjezdu do areálu se závorou, zde můžete do areálu vejít a hned zahnete doprava, kde po cca 30m uvidíte Kalpe.

Autem:

Směr od centra Prahy: Po projetí kruhového objezdu směrem na Jesenici odbočíte vpravo do ulice U Rakovky, Po cca 500 metrech se dostanete na konec ulice, kde před sebou uvidíte vjezd do areálu se závorou (zde do areálu ještě nevjíždíte!). Zde sjedete z malého kopečku a zabočíte doprava, po 30m dojedete přímo k vjezdu do Kalpe po levé straně.

Směr od Jesenice: Odbočíte vlevo do ulice U Rakovky. Po cca 500 metrech se dostanete na konec ulice, kde před sebou uvidíte vjezd do areálu se závorou (zde do areálu ještě nevjíždíte!). Zde sjedete z malého kopečku a zabočíte doprava, po 30m dojedete přímo k vjezdu do Kalpe po levé straně.

Jsme tu pro vás

Otázky týkající se našich produktů, služeb, návrhy a požadavky můžete formulovat přímo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře níže. Určitě nám napište podrobnosti. Čím víc údajů nám dáte - tím přesnější budou naše odpovědi.
V co nejkratším termínu Vás budeme následně kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. 

Tradice a kvalita od roku 1990

Jsme předním českým výrobcem již přes 30 let

Český rodinný výrobce

Vše co děláme, děláme poctivě v rámci rodinné firmy

Individuální přístup k zákazníkovi

Svých zákazníků si vážíme a vždy vycházíme individuálně vstříc

Široká nabídka přístrojů

V naší nabídce najdete tu nejširší škálu produktů

Pomohli jsme s léčbou stovkám zákazníků

Náhodou jsem objevil web této firmy a vyplnil jsem kontaktní formulář - hned další den jsem byl kontaktován o možnostech financování atd. a byla mi doporučena návštěva firmy, tak abych si vyzkoušel a vybral vhodný přístroj a příslušenství. Potěšil mě profesionální a vstřícný přístup. Důvěru přidává i punc rodinné firmy.

Naprosto skvélá komunikace, odborné poradenství, oosobní přístup Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc s platebními podmínkami, to už se dnes nevidí. Pan F. při předávání přístroje byl velmi milý a těší mě, že OZP se snaží porozumět a poradit. S přístrojem jsme, po týdnu užívání velice spokojení. Velice doporučujeme a děkujeme za vše L.S

Odporúčam túto firmu. Sú veľmi ústretoví, milí odborníci. Rýchlo konajú, nemajú problém s dodávkou na slovensko, majú velmi výhodné ceny, kvalitné stroje. Velmi odporúčam.

S tou firmou jsme opakovaně maximálně spokojeni. Individuální přístup, dovoz až domů s kompletním školením. Jen tak dál, víc takových firem.

Cvičení na motodlaze v domácím prostředí mi hodně pomohlo po operaci TEP kolene. Navíc mě velmi potěšila rychlost, vstřícnost a profesionalita zástupců firmy, se kterými jsem jednala ať už telefonicky, mailem či osobně. Firmu mohu bez obav vřele doporučit, protože poskytují služby na úrovni, pro kterou nestačí ani 5 hvězdiček.

Děkuji mnohokrát za poskytnutí chodítka. Se službou jsme byli velice spokojení a kdyby bylo potřeba i v budoucnu se na Vás rádi obrátíme.

Jelikož původně zapůjčený typ mi příliš nevyhovoval, společnost mi jej ochotně vyměnila za vhodnější, Rotren Solo, kdy si při cvičení mohu dopomáhat rukama. Přitom mohu sledovat srdeční tep, ušlapané kilometry, celkový čas cvičení, rychlost a počet otáček. Rehabilitace s Rotren Solo mi opravdu pomáhá a tak jsem si zapůjčený stroj zakoupil natrvalo.

Všechno proběhlo rychle a v pořádku, velice oceňuji i donášku rotopedu do 4. patra bez výtahu...

Rychle a vstricne jednani. V den zavolani bylo vse dohodnuto, predani i vraceni pujceneho rotopedu probehlo bez problemu.