Příspěvky na rehabilitační pomůcku od ÚP

Informace k příspěvku na zvláštní pomůcku odkaz ZDE

Dávky pro osoby ZP

Další dávky nejen pro osoby se zdravotním postižením odkaz ZDE

Příspěvky pro osoby ZP od MPSV

Přímý odkaz na web MPSV s informacemi na příspěvky pro osoby se zdravotním postižením odkaz ZDE

Asociace/Sdružení

Centrum Paraple

Pomáhá lidem s poškozením míchy následkem úrazu nebo onemocnění v průběhu života a jejich rodinám překonat těžkou životní situaci a najít cestu dál.

Odkaz zde
Česká asociace paraplegiků

Hájí zájmy vozíčkářů po poranění míchy, usilují o vytvoření podmínek pro jejich plnohodnotný život a pro integraci do většinové společnosti.

Odkaz zde
Helpnet

Informační portál Helpnet.cz pro osoby se specifickými potřebami.

Odkaz zde
Liga vozíčkářů

Inspirujeme a podporujeme hendikepované lidi na jejich cestě k samostatnosti.

Odkaz zde
Národní rada osob se zdravotním postižením

Zastupuje zájmy osob se zdravotním postižením při jednáních se státními a veřejnými institucemi.

Odkaz zde
Ostravská organizace vozíčkářů

OOV je dobrovolným a nezávislým občanským sdružením, jehož hlavním cílem je prosazování nezávislých forem života zdravotně handicapovaných občanů.

Odkaz zde
ParaCENTRUM Fenix

Pomoc lidem s tělesným postižením v důsledku získaného poškození míchy a jejich blízkým při vyrovnávání se se získaným postižením a v návratu zpět do života.

Odkaz zde
Pražská organizace vozíčkárů

Odborné sociální poradenství, odstraňování a mapování architektonických bariér, volnočasové a vzdělávací akce.

Odkaz zdeTradice a kvalita od roku 1990

Jsme předním českým výrobcem již přes 30 let

Český rodinný výrobce

Vše co děláme, děláme poctivě v rámci rodinné firmy

Individuální přístup k zákazníkovi

Svých zákazníků si vážíme a vždy vycházíme individuálně vstříc

Široká nabídka přístrojů

V naší nabídce najdete tu nejširší škálu produktů

Pomohli jsme s léčbou stovkám zákazníků

Náhodou jsem objevil web této firmy a vyplnil jsem kontaktní formulář - hned další den jsem byl kontaktován o možnostech financování atd. a byla mi doporučena návštěva firmy, tak abych si vyzkoušel a vybral vhodný přístroj a příslušenství. Potěšil mě profesionální a vstřícný přístup. Důvěru přidává i punc rodinné firmy.

Naprosto skvélá komunikace, odborné poradenství, oosobní přístup Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc s platebními podmínkami, to už se dnes nevidí. Pan F. při předávání přístroje byl velmi milý a těší mě, že OZP se snaží porozumět a poradit. S přístrojem jsme, po týdnu užívání velice spokojení. Velice doporučujeme a děkujeme za vše L.S

Odporúčam túto firmu. Sú veľmi ústretoví, milí odborníci. Rýchlo konajú, nemajú problém s dodávkou na slovensko, majú velmi výhodné ceny, kvalitné stroje. Velmi odporúčam.

S tou firmou jsme opakovaně maximálně spokojeni. Individuální přístup, dovoz až domů s kompletním školením. Jen tak dál, víc takových firem.

Cvičení na motodlaze v domácím prostředí mi hodně pomohlo po operaci TEP kolene. Navíc mě velmi potěšila rychlost, vstřícnost a profesionalita zástupců firmy, se kterými jsem jednala ať už telefonicky, mailem či osobně. Firmu mohu bez obav vřele doporučit, protože poskytují služby na úrovni, pro kterou nestačí ani 5 hvězdiček.

Děkuji mnohokrát za poskytnutí chodítka. Se službou jsme byli velice spokojení a kdyby bylo potřeba i v budoucnu se na Vás rádi obrátíme.

Jelikož původně zapůjčený typ mi příliš nevyhovoval, společnost mi jej ochotně vyměnila za vhodnější, Rotren Solo, kdy si při cvičení mohu dopomáhat rukama. Přitom mohu sledovat srdeční tep, ušlapané kilometry, celkový čas cvičení, rychlost a počet otáček. Rehabilitace s Rotren Solo mi opravdu pomáhá a tak jsem si zapůjčený stroj zakoupil natrvalo.

Všechno proběhlo rychle a v pořádku, velice oceňuji i donášku rotopedu do 4. patra bez výtahu...

Rychle a vstricne jednani. V den zavolani bylo vse dohodnuto, predani i vraceni pujceneho rotopedu probehlo bez problemu.