Úhrada v hotovosti

Úhradu za objednávku je možná v hotovosti na naší pobočce U Rakovky 1794, 148 00 Praha 4 - Kunratice a nebo při předání objednávky. Výše platby v hotovosti je omezená z důvodu omezení plateb v hotovosti dle Zákon č. 254/2004 Sb. Částka 270.000,- Kč je denním limitem, který nesmí překročit fyzická ani právnická osoba při obchodní hotovostní transakci.

Převodem na účet

Po zadání objednávky obdržíte od nás e-mail obsahující nezbytné údaje pro bankovní převod. V závislosti na vaší bance může trvat 1–3 pracovní dny, než bude platba připsána na náš účet. Mějte prosím na paměti, že abychom mohli objednávku správně zpracovat, je důležité, abyste zadali vždy správný variabilní symbol uvedený na zaslané faktuře.

Naše bankovní údaje:

Příjemce:
Stanislav Kalivoda
U Rakovky 1794
148 00 Praha 4 Kunratice
IČO: 12559997
DIČ: CZ6707080490

Číslo účtu CZ: 2501312837
Kód banky: 2010
Variabilní symbol: vždy uveden na zaslané faktuře

Pokud nebudete platit z českého bankovního účtu, tak naše bankovní údaje pro eurový účet jsou:

Číslo účtu EUR: 2500810973
Kód banky: 2010
IBAN: CZ3520100000002500810973
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Platební kartou

Aktuálně bohužel nemáme platební terminál a tedy platba kartou u nás na pobočce není nyní možná. Platba kartou je možná při využití možnosti přepravy WE/DO na dobírku.

Splátkové financování bez navýšení

Pokud jde o možnost částečné úhrady ceny přístroje a jeho následné splácení, prosíme, kontaktujte nás. Přístroj pro pohybovou léčbu budete splácet přímo nám, bez navýšení a s ohledem na své finanční možnosti!

Naším cílem je, aby si rehabilitační přístroj mohlo dovolit co nejvíce tělesně handicapovaných zákazníků. Víme, jak je důležité "zůstat v pohybu", co nejrychleji začít s účinnou léčebnou rehabilitací a tedy se Vám budeme při pořízení přístroje snažit co nejvíce vyjít vstříc.

Zdravotní pojišťovna

Rehabilitační pohybové přístroje tohoto typu nemají v číselníku ZP přidělený žádný kód. Poskytnutí příspěvku na přístroje tedy nelze od zdravotních pojišťoven nárokovat. Přesto je možné u některých pojišťoven získat příspěvek na přístroj na základě individuální žádosti, například z fondu prevence.

Pokud Vám ani jedna z výše zmíněných možností nevyhovuje a potřebujete pomoc s financováním z důvodu, že nedisponujete dostatečnými finančními prostředky, můžete také využít některou z možností níže.

Tradice a kvalita od roku 1990

Jsme předním českým výrobcem již přes 30 let

Český rodinný výrobce

Vše co děláme, děláme poctivě v rámci rodinné firmy

Individuální přístup k zákazníkovi

Svých zákazníků si vážíme a vždy vycházíme individuálně vstříc

Široká nabídka přístrojů

V naší nabídce najdete tu nejširší škálu produktů

Pomohli jsme s léčbou stovkám zákazníků

Náhodou jsem objevil web této firmy a vyplnil jsem kontaktní formulář - hned další den jsem byl kontaktován o možnostech financování atd. a byla mi doporučena návštěva firmy, tak abych si vyzkoušel a vybral vhodný přístroj a příslušenství. Potěšil mě profesionální a vstřícný přístup. Důvěru přidává i punc rodinné firmy.

Naprosto skvélá komunikace, odborné poradenství, oosobní přístup Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc s platebními podmínkami, to už se dnes nevidí. Pan F. při předávání přístroje byl velmi milý a těší mě, že OZP se snaží porozumět a poradit. S přístrojem jsme, po týdnu užívání velice spokojení. Velice doporučujeme a děkujeme za vše L.S

Odporúčam túto firmu. Sú veľmi ústretoví, milí odborníci. Rýchlo konajú, nemajú problém s dodávkou na slovensko, majú velmi výhodné ceny, kvalitné stroje. Velmi odporúčam.

S tou firmou jsme opakovaně maximálně spokojeni. Individuální přístup, dovoz až domů s kompletním školením. Jen tak dál, víc takových firem.

Cvičení na motodlaze v domácím prostředí mi hodně pomohlo po operaci TEP kolene. Navíc mě velmi potěšila rychlost, vstřícnost a profesionalita zástupců firmy, se kterými jsem jednala ať už telefonicky, mailem či osobně. Firmu mohu bez obav vřele doporučit, protože poskytují služby na úrovni, pro kterou nestačí ani 5 hvězdiček.

Děkuji mnohokrát za poskytnutí chodítka. Se službou jsme byli velice spokojení a kdyby bylo potřeba i v budoucnu se na Vás rádi obrátíme.

Jelikož původně zapůjčený typ mi příliš nevyhovoval, společnost mi jej ochotně vyměnila za vhodnější, Rotren Solo, kdy si při cvičení mohu dopomáhat rukama. Přitom mohu sledovat srdeční tep, ušlapané kilometry, celkový čas cvičení, rychlost a počet otáček. Rehabilitace s Rotren Solo mi opravdu pomáhá a tak jsem si zapůjčený stroj zakoupil natrvalo.

Všechno proběhlo rychle a v pořádku, velice oceňuji i donášku rotopedu do 4. patra bez výtahu...

Rychle a vstricne jednani. V den zavolani bylo vse dohodnuto, predani i vraceni pujceneho rotopedu probehlo bez problemu.