Prodloužená záruka na rotopedy a profesionální záruční i pozáruční servis

Záruka 3 roky na celý výrobek a 10 let na rám rotopedu!!! To je český výrobce rotopedů a rehabilitačních přístrojů - KALPE

Pro ještě větší spokojenost svých zákazníků nabízí firma Kalpe prodlouženou záruční dobu 3 roky na veškeré vyrobené rotopedy, trenažéry a pohybové léčebné přístroje. Záruku 10 let pak na rám rotopedů a trenažérů.

Již od samotného začátku výroby v roce 1990 neustále zkvalitňujeme své výrobky a služby. Během této doby jsme obdrželi řadu pozitivních ohlasů od našich spokojených zákazníků, kteří tím potvrdili, že se ubíráme správnou cestou a že má cenu neustále pokračovat v našem úsilí, nabízet vysoce kvalitní rotopedy české výroby a poskytnout tak alternativu k rotopedům dováženým do České republiky z Asie.

Vzhledem k tomu, že naše současné výrobky splňují vysoký standard kvality i velké nároky uživatelů při cvičení, můžeme si dovolit poskytnout na námi vyráběné rotopedy a přístroje Motren a Rotren prodlouženou tříletou záruku. Na rám rotopedů a Hybrid-spinn trenažerů pak poskytujeme záruku dokonce 10 let!

Záruka na léčebné rehabilitační přístroje a rotopedy je poskytována pro soukromé osoby i veškerá zařízení rehabilitačního typu. Nezáleží na tom, zda jsou používány doma nebo v rehabilitačních zařízeních, kde jsou v nepřetržitém chodu celý den.

Věříme, že prodlouženou záruční dobu uvítáte. Chceme tím ujistit své nové zákazníky, že si vybrali správně a pořídili si kvalitní přístroj za přiměřené peníze.

Podmínky prodloužené tříleté záruční doby:

Prodloužená záruční doba (třetí rok záruky) se vztahuje na rotopedy, trenažéry a rehabilitační přístroje Motren - Rotren včetně příslušenství a zahrnuje bezplatnou opravu na adrese firmy Kalpe, nebo, pokud je to možné, na místě používání přístroje (výměna nebo oprava vadných součástek včetně práce servisních techniků). Prodloužená záruční doba nepokrývá náklady spojené s výjezdem servisního technika a dopravou od zákazníka do firmy Kalpe a zpět. Prodloužená záruka se vztahuje na přístroje zakoupené koncovými uživateli přímo od firmy Kalpe (není poskytována obchodníkům) a objednané od 1. 1. 2012. Cena přístroje musí být uhrazena v plné výši nejpozději při jeho převzetí. V případě uhrazení méně než 100% ceny a následného splácení zbylé částky je na přístroj poskytována standardní záruka 2 roky.

Podmínky prodloužené desetileté záruční doby na rám rotopedů:

Desetiletá záruka na rám se vztahuje na kovovou konstrukci rámu a jeho svary. Záruka na rám se nevztahuje na případy, kdy bude poškozena také barva rámu například enormním pocením. Rotoped je v případě zapocení po každém zátěžovém cvičení pečlivě osušit! Na rotopedech je použita kvalitní prášková barva pro venkovní používání, na kterou se vztahuje záruka 3 roky. Na rotopedech je zakázáno cvičení vestoje. Dodržet se rovněž musí maximální váhové zatížení rotopedu! Při nedodržení těchto podmínek nelze nárokovat žádnou záruční opravu.

 

Profesionální servis pro Českou republiku a Slovensko

 

"U nás nemusíte čekat na servis neúměrně dlouho"

 

Na záruční i pozáruční opravy poskytujeme plně profesionální servis, který má sídlo přímo ve výrobní části firmy. Rotopedy tudíž opravují vyškolení zaměstnanci denně sestavující nové přístroje. Tito pracovníci vědí nejlépe, jak případnou závadu odstranit.

Záruční i pozáruční opravy se snažíme vyřídit co nejdříve k maximální spokojenosti svých zákazníků. Víme, jak je nepříjemné čekat na opravu přístroje neúměrně dlouho.

K našim zákazníkům přistupujeme profesionálně a s maximální ochotou řešit problém, ať už se jedná o soukromé osoby nebo o zařízení rehabilitačního typu.

Kontaktovat nás můžete kdykoliv!


Sociální sitě
Partneři