Prodloužená záruka a servis

Záruka 3 roky!!! To je český výrobce KALPE

Pro ještě větší spokojenost zákazníků nabízí firma Kalpe prodlouženou záruční dobu 3 roky.

Již od samotného začátku výroby v roce 1990 neustále zkvalitňujeme naše výrobky a služby. Během této doby jsme obdrželi řadu pozitivních ohlasů od svých spokojených zákazníků, kteří tím potvrdili, že se ubíráme správnou cestou a že má cenu neustále pokračovat v našem úsilí a nabízet levnější alternativu ke konkurenčním přístrojům dováženým do České republiky a na Slovensko.

Vzhledem k tomu, že naše současné přístroje splňují vysoký standard kvality i velké nároky uživatelů na pohybovou léčbu, můžeme si dovolit poskytnout na námi vyráběné přístroje Motren a Rotren prodlouženou záruku.

Záruka na léčebné rehabilitační přístroje je poskytována pro soukromé osoby i veškerá zařízení rehabilitačního typu. Nezáleží na tom, zda jsou používána doma nebo v rehabilitačních zařízeních, kde jsou v nepřetržitém chodu celý den.

Věříme, že prodlouženou záruční dobu uvítáte. Chceme tím ujistit své nové zákazníky, že si vybrali správně a pořídili si kvalitní přístroj za přiměřené peníze.

Podmínky prodloužené tříleté záruční doby

Prodloužená záruční doba (třetí rok záruky) se vztahuje na rehabilitační přístroje Motren a Rotren včetně příslušenství a zahrnuje bezplatnou opravu na adrese firmy Kalpe, nebo, pokud je to možné, na místě používání přístroje (výměna, nebo oprava vadných součástek včetně práce servisních techniků). Prodloužená záruční doba nepokrývá náklady spojené s výjezdem servisního technika a dopravou od zákazníka do firmy Kalpe a zpět. Prodloužená záruka se vztahuje na přístroje zakoupené koncovými uživateli přímo od firmy Kalpe (není poskytována obchodníkům) a objednané od 1. 1. 2012. Cena přístroje musí být uhrazena v plné výši nejpozději při jeho převzetí. V případě uhrazení méně než 100% ceny a následného splácení zbylé částky je na přístroj poskytována standardní záruka 2 roky.

 

Profesionální servis pro Českou a Slovenskou republiku

 

"U nás nemusíte čekat na servis neúměrně dlouho"

 

Na záruční i pozáruční opravy poskytujeme plně profesionální servis, který má sídlo přímo ve výrobní části firmy. Přístroje tudíž opravují vyškolení zaměstnanci denně sestavující nové přístroje. Tito pracovníci vědí nejlépe, jak případnou závadu odstranit.

Záruční i pozáruční opravy se snažíme vyřídit co nejdříve k maximální spokojenosti svých zákazníků. Víme, jak je nepříjemné čekat na opravu přístroje neúměrně dlouho. Pravidelný léčebný pohyb na rehabilitačním přístroji je vzhledem ke zdravotnímu stavu klienta velmi důležitý.

Ke svým zákazníkům přistupujeme profesionálně a s maximální ochotou řešit problém, ať už se jedná o zdravotnická zařízení nebo soukromé osoby.

Kontaktovat nás můžete kdykoliv!

 

 

 

 


Sociální sitě
Partneři