Hybrid spinn trenažér KALPE

Hybrid spinn trenažér KALPE je výjimečný přístroj české výroby pro časté zátěžové cvičení. Patentově chráněné hybridní brzdění poskytuje H-spinn trenažéru novou dimenzi jízdního komfortu. Je dán tím, že při rozjezdu je až do 80 % síly setrvačník brzděn magneticky. Výhodou je snazší rozjezd a možnost nastavení stejné brzdné síly, která se časem na rozdíl od mechanického brzdění nemění. To dává možnost sledování růstu výkonnosti. Posledních 20% brzdné síly je brzděno mechanicky, aby bylo možno i při šlapání vestoje setrvačník prakticky zcela zastavit. H-spinn je ideální do fitness a tělocvičen pro nejtěžší váhy cvičících. Na rozdíl od rotopedů umožňuje trvalé, silové šlapání vestoje, aniž by se časem rozlámal rám trenažéru. Trenažér je možné vybavit řemenovým převodem, který je na rozdíl od řetězového převodu neslyšný a můžete tak cvičit v domácím prostředí a zároveň nerušeně sledovat televizi nebo poslouchat hudbu. Převod řetězem je o něco hlučnější, žádný nepříjemný hluk to ale není a většina zákazníků si řetězový převod pořizuje i pro domácí cvičení. Řetěz má prakticky neomezenou životnost, do prostředí fitness se tak rozhodně více hodí přikoupit lze také naklápěcí řidítka, která ještě více zvyšují už tak velkou variabilitu nastavení trenažéru. Standardně si můžete řidítka trenažéru nastavit v horizontální a vertikální poloze pro postavy od 150-220cm. Naklápěcí řidítka lze "naklopit berany" pod úhlem až cca 20 stupňů blíže k vám.

Hybrid spinn trenažéry KALPE používají policejní a hasičské sbory a fitness centra po celé České republice. Pár kusů přístrojů využívají také vojáci na zahraničních misích například v Afghánistánu, kde spinn trenažéry KALPE slouží léta pod širým nebem v prachu a zimě. Přístroje si pořizují také soukromé osoby i  profesionální sportovci pro pravidelný trénink v pohodlí domova.

H-spinn trenažér je možné pořídit ve variantách 0-3 bez computeru nebo s ním.

  • mohutný setrvačník velkého průměru a váhy spolu s velkým převodem zaručují plynulý chod i při malých otáčkách a velké brzdné síle
  • nosnost 180 kg, váha 52 kg, transportní kolečka
  • možnost výměny za cyklistické sedlo a pedály
  • vertikální a horizontální nastavení sedla a řidítek
  • velký rozsah nastavení sedla - vhodné pro osoby od 140 do 220 cm!
  • převod s širokým řetězem z motocyklu nebo dvojicí řemenů neobyčejně zvyšuje životnost ložiskového uložení
  • kliky z materiálu s velkým průřezem vydrží pravidelné šlapání vestoje
  • při poškození závitu kliky je snadná výměna bez demontáže krytů a použití stahováku
  • záruka 36 měsíců
  • profesionální záruční a pozáruční servis přímo u výrobce!

HS0 - bez měřáku: 24 079 Kč

HS3 - 7 funkční computer s přípravou pro puls: 26 257 Kč

Řemenový převod: 6 655 Kč

Bezdrátový snímač pulsu k HS3: 726 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.

 

Pro objednání rotopedu přejděte prosím do "katalogu rotopedů", nebo napište email, či zavolejte

V případě dotazů a objednávek nás prosím kontaktujte:

+420 737 289 277, email: kalpe@volny.cz

 


Sociální sitě
Partneři