Co nabízíme

Pohybové léčebné přístroje Motren - Rotren

Léčebné přístroje naší výroby jsou určené pro rehabilitaci dolních i horních končetin a umožňují pasivní i aktivní pohyb. Firma KALPE má nejširší nabídku přístrojů na trhu. Přístroje jsou dle typu vhodné pro dospělé i děti od 3 let. Cvičit lze v sedě i z lůžka.

Motren a Rotren jsou profesionální výrobky splňující vysoké nároky na účinnou pohybovou léčbu. Kvalita přístrojů je podpořena nadstandardní prodlouženou záruční dobou. Ceny jsou ve srovnání s konkurencí o desítky procent nižší.

-Prodej

-Servis

-Půjčovna

 

 

Rehabilitační motorové dlahy

Profesionální přístroje pro kontinuální pasivní pohybovou léčbu dolních a horních končetin. Jsou vhodné zejména po operacích kloubů, kdy velkou měrou pomohou při následné rehabilitaci.

-Prodej

-Servis

-Půjčovna

 

 

Rotopedy a Hybrid-spinn trenažéry

S výrobou vlastních rotopedů jsme začali jako první v České republice již v roce 1990. Za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností a výrobky dále zdokonalovali. Výsledkem našeho úsilí bylo opakované nejvyšší umístění při testování rotopedů v  časopise D-Test určeném pro spotřebitele. Rotopedy mají stabilní konstrukci a dlouhá léta slouží bez oprav ke spokojenosti zákazníkům.

-Prodej

-Servis

-Půjčovna

 

 

 

 

Designové doplňky do interiérů - Stojany na šperky

Firma Kalpe provozuje e-shop NaŠperk.cz, kde naleznete designové stojany na šperky a náušnice, moderní šperkovnice a další zajímavé výrobky.

Více na: http://www.nasperk.cz/

 

Zakázková kovovýroba, lakování, vakuové lisování

-Výroba na zakázku


Sociální sitě
Partneři